Neohodnoceno

Chinning bar hrazda

Skladem (>5 ks)
Kód: 26994
Značka: Rucanor
689 Kč –27 % 499 Kč
Kategorie: Fitness
Záruka: 2 roky
Chinning bar hrazda
689 Kč –27 %

Extra pevná nastavitelná kovová hrazda s PU částmi pro uchopení. Vhodná pro upevnění do dveřního rámu (75-120cm). Pro různé druhy cvičení. Nosnost až 100kg.Pro větší bezpečnost našroubujte do dveřních zárubní přiložené gumové omezovače.

 • posiluje zádové svalstvo, paže a břišní svalstvo
 • nosnost 100 Kg
 • nastavení hrazdy od 75 až do 120 cm
 • extra pevná konstrukce, proto může být hrazda rozevřena až do 120 cm
 • ergonomicky tvarované protiskluzové úchopy pro pohodlné a pevné držení
 • jednoduchá instalace
 • materiál je kvalitní nerezová ocel. 

Chinning bar, také známý jako hrazda pro přítahy, se používá k posílení horní části těla, zejména hrudníku, ramen a bicepsů. Při cvičení s chinning bar hrazdou byste měli:

 1. Připevnit hrazdu do rámu dveří tak, aby byla pevně uchycena.
 2. Hrazda může být také uchycena na  úrovni vašeho pasu, a při cvičení nechat nohy natažené na zemi. Tím snížíte váhu potřebnou pro cvičení. 
 3. Přidržte se hrazdy tak, aby vaše dlaně byly směrem ven.
 4. Pomalu se přibližte k hrazdě až tak, že se vaše brada dotkne hrazdy.
 5. Pomalu se vraťte zpět do výchozí pozice.
 6. Opakujte cvik požadovaný počet opakování.

Je důležité zajistit, aby vaše tělo bylo stabilní a abyste se drželi hrazdy pevně. Pokud nejste schopni cvičit s chinning bar hrazdou, můžete začít s jednoduššími cviky jako jsou pull-up assist, nebo pull-up negativy (pomalý pohyb dolů), nebo použít bandu (odporové gumy) pro podporu. Pokud jste začátečník, je dobré nechat se nejprve vést od odborníka, nebo trenéra, aby se zabránilo zranění.

made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.