Neohodnoceno

Chest pull profi posilovač prsních svalů

Skladem (>5 ks)
Kód: 27285
Značka: Rucanor
489 Kč –18 % 399 Kč
Kategorie: Fitness
Záruka: 2 roky
Chest pull profi posilovač prsních svalů
489 Kč –18 %

Posilovač prsních svalů se 2 plastovými držadly a 5 odnímatelnými TPR (guma) pružinami poskytujícími variabilní odpor. Expander je vhodný jako pomůcka pro protažení před i po tréninku. Efektivně Vám pomůže zahřát prsní svaly a ruce  a omezí tak možné zranění.

  • nastavitelný odpor
  • kvalitní TPR gumové pružiny

made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.