Neohodnoceno

Toning ring posilovací kruh

Skladem (5 ks)
Kód: 27279
Značka: Rucanor
399 Kč –25 % 299 Kč
Kategorie: Fitness
Záruka: 2 roky
Toning ring posilovací kruh
399 Kč –25 %

Posilovací kruh pro cvičení jak horní části těla, prsní svaly, rukou , tak i dolní části stehen a hýždí.

  • Průměr 36 cm
  •  PU pěna
  • Všestranné využití
  • k posílení svalů, zahřátí i protažení
  • úsporné na skladování
  • ideální poměr cena /výkon

made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.