Neohodnoceno

Flex band kit set na posilování

Skladem (5 ks)
Kód: 27278
Značka: Rucanor
494 Kč –19 % 399 Kč
Kategorie: Fitness
Záruka: 2 roky
Flex band kit set na posilování
494 Kč –19 %

Cvičební gumy, také známé jako odporové gumy, jsou univerzální a přenosný tréninkový nástroj, který lze použít k procvičení a zahřátí různých svalových skupin a zlepšení síly, flexibility a rovnováhy. Chcete-li trénovat s cvičební gumou, můžete udělat následující:

  1. Vyberte vhodnou gumu na základě svého současné fitness úrovně a konkrétní svalové skupiny, na kterou chcete cílit.

  2. Pevně upevněte pásku na stabilní předmět abyste vytvořili odpor, nebo ji chytněte na obou stranách. 

  3. Začněte rozcvičováním svých svalů lehkým protahováním, nebo kardio cvičením.

  4. Začněte základním cvikem, jako jsou bicepsové zdvihy, nebo veslování, používajíc pásku k vytvoření odporu. Ujistěte se, že držíte správnou formu a udržujte během cvičení střed těla.

  5. Postupně zvyšujte odpor a složitost svých cviků, jak se zlepšujete.

  6. Můžete provádět cviky, které cílí na různé svalové skupiny, jako jsou nohy, záda, hrudník, ramena, paže atd.

  7.  K procvičení horní části těla, můžete použít pásku  k tlakům na hrudník.

    Je důležité začít s lehkou odporovou gumou a postupně zvyšovat odpor, jak se stáváte silnějším. Pokud cítíte bolest, nebo nepohodlí, měli byste s cvičením přestat a zvážit snížení odporu. Je také dobré využít profesionálního trenéra, který vás provede cvičebním plánem a zabrání jakýmkoli zraněním.

Posilovací gumy Rucanor Flex Band Kit obsahují základní cvičící pomůcky pro domácí fitness cvičení. Jsou vhodné především pro ženy pro zpevnění svalstva. Pro muže mohou sloužit na zahřátí svalů a strečink.

made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.