Neohodnoceno

Brasil 290 plus míč na fotbal

Skladem (>5 ks)
Kód: 27388
Značka: Rucanor
429 Kč –6 % 399 Kč
Kategorie: Míče
Záruka: 2 roky
Brasil 290 plus míč na fotbal
429 Kč –6 %

Fotbalový míč Rucanor Brazil 290 Plus 5 druhů z materiálu, který má nylonové vynutí. Míč je pro starší žáky, dorostence a dospělé.

  • velikost 5
  • obvod míče: 68,6 - 71,1 cm
  • hmotnost: 280 - 300 g
  • odolný materiál
  • nylonové vynutí

Made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.