Neohodnoceno

Top shot new míč na fotbal

Skladem (>5 ks)
Kód: 28757
Značka: Rucanor
229 Kč –8 % 210 Kč
Kategorie: Míče
Záruka: 2 roky
Top shot new míč na fotbal
229 Kč –8 %

Gumový fotbalový míč velikosti 5. Je velice odolný a je vyroben ze zpevněné gumy. Je vhodný pro všechny věkové kategorie a téměř všechny míčové hry a povrchy. Jeho univerzálnost ho dělá idealním na jakoukoliv dovolenou. 

  • velikost 5
  • materiál guma
  • všestranné použití
  • odolný

made in Pakystan

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.