Neohodnoceno

Panther míč na fotbal

Skladem (>5 ks)
Kód: 2130443
Značka: Rucanor
399 Kč –25 % 299 Kč
Kategorie: Míče
Záruka: 2 roky
panther
399 Kč –25 %

Míč Panther je vyroben z 2,5 mm dvouvrstvého pvc / eva pěna. Kvalitní ventilek na nafukování, váha 400 g. Výrazný moderní design. vhodný především na rekreační hru a trénink.

  • velikost 5
  • 2,5mm dvouvrstvé PVC/ EVA
  • váha 400g
  • kvalitní ventilek
  • rekreační hra / trénink

made in India

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.