Neohodnoceno

Double action pump - pumpička

Skladem (1 ks)
Kód: 27083
Značka: Rucanor
209 Kč –9 % 189 Kč
Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
886 double action pump pumpicka removebg preview
209 Kč –9 %

Pumpička DOUBLE ACTION PUMP fouká při stlačení i vytažení, rychle a efektivně. Vhodná pro všechny typy ventilů a pro všechny typy míčů. Přiložena 15 cm dlouhá ohebná syntetická hadička s kroužkem a pochromovanou jehlou, evropský styl. K dispozici extra doplňky.

 

  • nafouknete cokoliv 2x rychleji než kasická pumpička díky dvojitému pístu
  • 15 cm dlouhá ohebná syntetická hadička
  • Jehla

Pumpička na nafukování míčů se používá k nafouknutí a udržení správného tlaku v míči.

Použití ruční pumpičky je jednoduché:

  1. Vezměte pumpičku a našroubujte přiloženou jehlu. Vložte jehlu do ventilku míče.
  2. Začněte pumpovat, dokud se míč nenafoukne na požadovaný tlak (obvykle uvedený na míči, nebo v pravidlech hry).
  3. Zkontrolujte tlak míče pomocí manometru nebo tlakem míče v ruce.
  4. Pokud je tlak nízký, opakujte proces pumpování.
  5. Když je míč nafouknutý na správný tlak, zavřete ventil míče a odstraňte koncovou část pumpičky.

 

Je důležité, abyste se řídili pokyny výrobce míče a pravidly hry pro nafouknutí míče na správný tlak. Příliš nafouknutý, nebo podnafouknutý míč může ovlivnit kvalitu hry a způsobit zranění.

made in China

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.