Neohodnoceno

Ball pressure gauge II měřič tlaku míče

Tlakoměr na míče

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 27326
Značka: Rucanor
359 Kč –2 % 349 Kč
Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
Ball pressure gauge II měřič tlaku míče
359 Kč –2 %

Tlakoměr na míče, který je průchozí. Buďto se dá požít jak klasický tlakoměr pro kontrolu tlaku po nahuštění míče, nebo našroubovat na hadičku kompresoru/pumpičky a měřit tlak přímo při nafukování. Součástí je i upouštěcí tlačítko na snížení tlaku.

Rozsah stupnice 0-30 psi/0-2 bar & 0-2 kg/cm2. V zadním krytu tlakoměru je schována Jehla na míče.

  • dva druhy použití
  • tlačítko na upouštění tlaku
  • rozsah stupnice 0-30 psi/0-2 bar & 0-2 kg/cm2
  • v krytu tlakoměru je jehla na nafukování míče

složení: polypropylen+ kov

 

Made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.