Neohodnoceno

Yoga mat printed podložka zelená

Skladem (>5 ks)
Kód: 32000/ZEL
Značka: Rucanor
589 Kč –15 % 499 Kč
Kategorie: Fitness
Záruka: 2 roky
Yoga mat printed podložka zelená
589 Kč –15 %

Joga mat je polstrovaná podložka používaná k poskytování tlumení a přilnavosti během cvičení jógy. Chcete-li použít joga mat, můžete udělat následující:

 1. Rozbalte podložku a položte jej na rovný povrch.
 2. Položte se na podložku, začněte v pohodlné pozici v sedě, nebo v klečící pozici.
 3. Použijte podložku jako základnu pro své yoga cvičení. Podložka poskytuje tlumení a přilnavost pro vaše ruce a nohy.
 4. Upravte si podložku podle potřeby, dle svých osobních preferencí. Můžete ji i zabalit, aby podložka poskytla více opory vaše kolena nebo hlavu.
 5. Můžete ji použít také pro jiná cvičení, jako rozcvičování, meditace atd.

Je důležité dbát na dobrou hygienu a podložku často čistit. Pravidelné čištění může prodloužit životnost vaší podložky. Doporučujeme umývat mýdlovým roztokem, vodou, nebo speciálním prostředkem určeným k tomuto účelu. Je také důležité podložku držet na suchém místě a nechat ji vyvětrat mezi použitími. Je důležité se ujistit, že má dobrou přilnavost, aby jste během praxe byli v bezpečí.

Podložka je navržena pro cvičení jógy, pilates, strečink a relaxaci. Vydrží i náročné cvičení ve fitness centrech.

 • rozměry 173 x 61 cm
 • tloušťka 0,6 cm - velice pohodlná

  Materiál PVC, ze kterého se standardně dělají všechny Yogamat podložky.  PVC je známý svou odolností vůči potu, pevností a odolností. PVC je hodně ohebný materiál a tím se dá yoga mat dobře skladovat a přenášet.  Má také dobré izolační vlastnosti a funguje jako ochrana před chladem od podlahy při cvičení.

 • anti-skluzová úprava zabraňuje posouvání podložky při cvičení.

 • jednoduché čištění za pomocí navlhčeného hadříku

 • Vyrobeno v Číně. 

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.