Neohodnoceno

Exercise mat

Skladem (3 ks)
Kód: 27275
Značka: Rucanor
399 Kč –50 % 199 Kč
Kategorie: Fitness
Záruka: 2 roky
Exercise mat
Výprodej
399 Kč –50 %

Polstrovaná podložka používaná k poskytování tlumení a přilnavosti během cvičení.

  1. Rozbalte podložku a položte jej na rovný povrch.

  2. Položte se na podložku, začněte v pohodlné pozici v sedě, nebo v klečící pozici.

  3. Použijte podložku jako základnu pro své cvičení. Podložka poskytuje tlumení a přilnavost pro vaše ruce a nohy.

  4. Upravte si podložku podle potřeby, dle svých osobních preferencí. Můžete ji i zabalit, aby podložka poskytla více opory vaše kolena nebo hlavu.

  5. Můžete ji použít také pro jiná cvičení, jako rozcvičování, meditace atd.

Je důležité dbát na dobrou hygienu a podložku často čistit. Pravidelné čištění může prodloužit životnost vaší podložky. Doporučujeme umývat mýdlovým roztokem, vodou, nebo speciálním prostředkem určeným k tomuto účelu. Je také důležité podložku držet na suchém místě a nechat ji vyvětrat mezi použitími. Je důležité se ujistit, že má dobrou přilnavost, aby jste během praxe byli v bezpečí.

 

  • rozměry 175 x 61 cm
  • tloušťka 2,5 cm - velice pohodlná
  • anti-skluzová úprava zabraňuje posouvání podložky při cvičení.
  • jednoduché čištění za pomocí navlhčeného hadříku
  • Podložka na cvičení. Potištěno 16 popisky cviků pro muže a ženy. Pro všechny aerobní účely.

made in EU

 

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.