Neohodnoceno

Yoga roller foam masážní válec růžová

Masážní válec

- určený k masáži celého těla

- stimuluje a uvolňuje svaly

 

Skladem (5 ks)
Kód: 32009
Značka: Rucanor
819 Kč –26 % 599 Kč
Kategorie: Fitness
Záruka: 2 roky
Yoga roller foam masážní válec růžová
819 Kč –26 %

Jóga roller, také známý jako pěnový roller, je cylindrický kus pěny, který se používá pro samomasáž a cvičení. Může se použít k masírování a protahování svalů a také ke zlepšení flexibility, rovnováhy a síly. Chcete-li použít jóga roller, můžete udělat následující:

  1. Položte roller na zem a lehněte si na něj, s rollerem umístěným kolmo k vašemu tělu.

  2. Pomalu se posouvejte sem a tam po rolleru, a používejte svou váhu těla k tlaku na svaly.

  3. Zaměřte se na konkrétní svalové skupiny, jako jsou vaše stehna nebo lýtka, a držte roller na místě po několik vteřin na napnutých, nebo bolavých místech.

  4. Použijte roller k provedení cviků jako jsou plank nebo most.

  5. Další cvičení, která můžete dělat na rolleru, abyste pracovali na konkrétních částech těla, jako jsou hrudník, záda, hýždě atd.

Je důležité dbát opatrnosti a neaplikovat příliš velký tlak pokud to bolí a dávat si pauzy, pokud cítíte potíže. 

 

  • velikost 14 x 33,5 cm

made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.