Neohodnoceno

TTB160 pálka na stolní tenis

Skladem (3 ks)
Kód: 27220
Značka: Rucanor
649 Kč –7 % 599 Kč
Kategorie: Raketové sporty
Záruka: 2 roky
20367 o01
649 Kč –7 %

Nejlepší pálka na stolní tenis od značky Rucanor. Kvalita 6-ti hvězdičkové kategorie a pálka je též schválena organizace ITTF. Na obrázku vidíte celou modelovou řadu značky Rucanor a jednotlivé na stolní tenis.

  • pálka na stolní tenis s kvalitou 6-ti hvězdičkové kategorie
  • Schváleno ITTF
  • 6 mm překližka, guma s hrbolky, 2,2 mm silná pěna
  • vydutá rukojeť
  • Baleno v nylonovém pouzdře se zipem

 

Rucanor TTB160 pálka na stolní tenis

made in China

 

 

 

 

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.