Neohodnoceno

Orient pálka na stolní tenis

Skladem (2 ks)
Kód: 27218
Značka: Rucanor
309 Kč –3 % 299 Kč
Kategorie: Raketové sporty
Záruka: 2 roky
Orient pálka na stolní tenis
309 Kč –3 %

Výborná pálka na stolní tenis v poměru výkon/cena. Kvalita 3-ti hvězdičkové kategorie a pálka je též schválena organizací ITTF. Na přiloženém obrázku vidíte celou modelovou řadu značky Rucanor a jednotlivé vlastnosti pálek na stolní tenis. 

1 x pálka na stolní tenis s kvalitou 4 hvězdičkové kategorie

  • 5-vrstvá překližka
  • průsvitná obrácená guma
  • 1.8 mm silná pěna
  • vydutá barevná rukojeť
  • Baleno v pouzdře se zipem

made in Pakystan

 Rucanor TTB160 pálka na stolní tenis

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.