Neohodnoceno

Shinto Super pálka na stolní tenis

Pálka na stolní tenis. Kvalita 2-ti hvězdičkové kategorie.

Skladem (>5 ks)
Kód: 27226
Značka: Rucanor
289 Kč –13 % 249 Kč
Kategorie: Raketové sporty
Záruka: 2 roky
shinto
289 Kč –13 %

Pálka na stolní tenis. Kvalita 2-ti hvězdičkové kategorie. Pálka je též schválena organizací ITTF. Na obrázku vidíte celou modelovou řadu značky Rucanor a jednotlivé pálky na stolní tenis.

  • 1,2 mm silná pěna
  • vydutá rukojeť
  • nylonový obal se zipem.

 

Kvalita: 5-vrstvá překližka, průsvitná obrácená guma, 1,5 mm silná pěna, anatomická vrstvená rukojeť, páska kolem hrany.

Baleno v pouzdře se zipem.

made in China

 

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.