Neohodnoceno

2Bottle Run belt opasek s lahví

Neoprenový opasek na běhání

Skladem (>5 ks)
Kód: 29221
Značka: Rucanor
459 Kč –56 % 199 Kč
Kategorie: Běhání
Záruka: 2 roky
2Bottle Run belt opasek s lahví
459 Kč –56 %

Neoprenový opasek na běhání, kolo a další aktivity obsahuje dvě kapsy na zip, 2 láhve (každá 320 ml) a poutko na energetický gel. Na zadní straně a kapsách je velice prodyšný, pletený materiál MESH. Součástí výrobku jsou reflexní prvky. 

 

Pitný režim při běhání je důležitý pro udržení zdraví a výkonu běžce. Během běhu se tělo zahřívá a ztrácí tekutiny, což může vést k dehydrataci, bolesti hlavy, ztrátě síly a vyššímu riziku zranění.

Doporučuje se pít dostatečné množství tekutin před, během a po běhu. Před během by měl běžec vypít alespoň 500 ml vody nebo jiné tekutiny. Během běhu by měl běžec pít tekutiny po malých dávkách, alespoň 100-150 ml každých 15-20 minut. Je také důležité pít tekutiny po běhu, aby se tělo znovu hydratovalo.

Je důležité si uvědomit, že potřeba tekutin se může lišit v závislosti na vnějších podmínkách, jako je teplota a vlhkost, a na individuálních potřebách každé osoby. 

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.