Neohodnoceno

Bottle belt 2 opasek a lahve na sport

Klasický opasek na běhání. Je vybaven kapsou na zip, a obsahuje 2 láhve - každá o objemu 175 ml.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Na dotaz Skladem (>5 ks) Zvolte variantu
Kód: 28752/227 28752/210 Zvolte variantu
Značka: Rucanor
459 Kč –67 % 149 Kč
Kategorie: Běhání
Záruka: 2 roky
Bottle belt 2 opasek a lahve na sport
459 Kč –67 %

Klasický opasek na běhání. Je vybaven kapsou na zip, a obsahuje 2 láhve - každá o objemu 175 ml.

kapsa na zip
reflexní prvky
2x175 ml lahve
nastavitelný pás
z lycry
zapínaní na přezku

materiál: neopren

Pitný režim při běhání je důležitý pro udržení zdraví a výkonu běžce. Během běhu se tělo zahřívá a ztrácí tekutiny, což může vést k dehydrataci, bolesti hlavy, ztrátě síly a vyššímu riziku zranění.
Doporučuje se pít dostatečné množství tekutin před, během a po běhu. Před během by měl běžec vypít alespoň 500 ml vody nebo jiné tekutiny. Během běhu by měl běžec pít tekutiny po malých dávkách, alespoň 100-150 ml každých 15-20 minut. Je také důležité pít tekutiny po běhu, aby se tělo znovu hydratovalo.
Je důležité si uvědomit, že potřeba tekutin se může lišit v závislosti na vnějších podmínkách, jako je teplota a vlhkost, a na individuálních potřebách každé osoby.

made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.