Neohodnoceno

Audio belt

Opasek na běhání a turistiku z lycry a neoprenu.

Skladem (>5 ks)
Kód: 28750
Značka: Rucanor
239 Kč –37 % 149 Kč
Kategorie: Běhání
Záruka: 2 roky
Audio belt
239 Kč –37 %

Opasek na běhání a turistiku z lycry a neoprenu. Uzavíratelná kapsa na zip s průchodem na sluchátka.

Délka opasku 100 cm.

Opasek na běhání je speciální pás, který se nosí na těle běžce a slouží k uchování věcí potřebných během běhu, jako jsou klíče, telefon, peněženka, nebo gel na energii. 

složení : 100% neopren

péče: čistěte jemným kartáčkem

 

Made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.