Neohodnoceno

Whistle refree píšťalka

Skladem (>5 ks)
Kód: 10768
Značka: Rucanor
209 Kč –4 % 199 Kč
Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Whistle refree  píšťalka
209 Kč –4 %

Oficiální píšťalka pro rozhodčí. Speciální tříkomorová konstrukce umožňuje používání v každém počasí. Je nejprodávanější píšťalkou pro rozhodčí na světě.

  • Materiál ABS

Sportovní píšťalky se používají rozhodčími nebo trenéry ke signalizaci začátku, nebo konce hry, k přerušení hry nebo k oznámení chyby. Použití se liší podle sportu, ale obecně se používají následujícím způsobem:

  1. Vložte píšťalku do úst a foukněte.
  2. Použijte ji během hry k oznámení začátku nebo konce hry nebo k přerušení hry.
  3. Použijte ji k oznámení chyby nebo k signalizaci jiných důležitých informací.
  4. Nepoužívejte píšťalku v těsné blízkosti další osoby, aby nedošlo ke zranění uší. 

Je důležité mít na paměti, že použití píšťalky by mělo být jasné a v souladu s pravidly daného sportu.

made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.