Neohodnoceno

Card set karty pro rozhodčí

Skladem (>5 ks)
Kód: 27086
Značka: Rucanor
179 Kč –11 % 159 Kč
Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
11574 o02
179 Kč –11 %

Card set

Sada červených a žlutých karet pro rozhodčí ve vinylovém pouzdru s tužkou.

Karty rozhodčího se používají v fotbale k signalizaci různých druhů porušení pravidel nebo k disciplinárním opatřením. Existují dva hlavní druhy karet: žlutá a červená.

Žlutá karta se používá k signalizaci varování nebo napomenutí hráči za méně závažné porušení pravidel, jako jsou fauly nebo simulace. Hráč, který dostane žlutou kartu, může pokračovat ve hře.

Červená karta se používá k vyloučení hráče z utkání za vážné porušení pravidel, jako jsou brutální fauly, nebo nesportovní chování. Hráč, který dostane červenou kartu, musí opustit hřiště a jeho tým hraje po zbytek utkání s o jednoho hráče méně.

Made in China

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.