Neohodnoceno

Dumbbell combi 15 set nakládací činky

Skladem (2 ks)
Kód: 13961
Značka: Rucanor
2 179 Kč –8 % 1 999 Kč
Kategorie: Fitness
Záruka: 2 roky
Dumbbell combi 15 set nakládací činky
2 179 Kč –8 %

Nakládací činky k základní výbavě domácí i profesionální posilovny.

Materiál : ocel / železo

Sada Obsahuje :

  • 1x osa činek na nakládání - průměr 30 mm, délka 350 mm
  • 2 ks x 2,5 kg
  • 2 ks x 2 kg
  • 2 ks x 1,75 kg
  • 2 ks utahovacích matic
  • v plastovém kufru

Cvičení s jednoručními činkami se dělá tak, že se činka uchopí pevně do jedné ruky a pak se provádějí různé cviky, jako jsou curl na bicepsy, tricepsový zdvih, nebo single arm press. Stejně jako při cvičení s oběma činkami, je důležité si nejprve zjistit správnou techniku a začít s nízkou hmotností, aby se minimalizovalo riziko zranění.

made in EU

Rada: je důležité cvičit obě strany stejně, takže po cvičení pravé ruky by se mělo cvičit i levou. Je také dobré zahrnout do tréninku různé cviky na různé svalové skupiny a rozvíjet tak rovnoměrně celé tělo.

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.