Neohodnoceno

2 jakost Coaching board - volejbalový plánovač

Skladem (3 ks)
Kód: 79/XL2
Značka: Rucanor
569 Kč –73 % 149 Kč
Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
2 jakost Coaching board - volejbalový plánovač
Výprodej
569 Kč –73 %

Vlnitá folie na plánu hřiště. Plánovač se i tak dá používat.

Coachboard - Magnetická taktická tabule na volejbal.
Skvělý doplněk pro každého trenéra
1 popisovač s mazáním, 25 kusů plánovacích papírů (plánovací blok), magnety (pěšáci). Velikost: 36 x 47 cm.

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.