Neohodnoceno

Beach net síť na beach volejbal

Zahrajte si beach volejbal na své oblíbené pláži. Tento plážový set Vám k tomu zajisté pomůže.

Skladem (2 ks)
Kód: 27361
Značka: Rucanor
1 690 Kč –11 % 1 499 Kč
Kategorie: Míče
Záruka: 2 roky
Beach net síť na beach volejbal
Akce Tip
1 690 Kč –11 %

Zahrajte si beach volejbal na své oblíbené pláži. Tento plážový set Vám k tomu zajisté pomůže.

 

Obsahuje

8 ocelových tyčí (tloušťka: 0,7 mm; délka: 81 cm; průměr: 3,8 cm)

Polyesterová volejbalová síť + příslušensví. Velikost: 91,5 x 915 cm. 4 sloupky o délce 22,85 cm

4 pevná nylonová lana o tloušťce 3mm a délce 4,5 m.

 

Made in China

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.