Neohodnoceno

Dámský baletní dres

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: PA4018-900/S PA4018-900/M PA4018-900/L PA4018-900/XL Zvolte variantu
Značka: Papillon
910 Kč –12 % 799 Kč
Kategorie: Ženy
Záruka: 2 roky
Dámský baletní dres
910 Kč –12 %

Velice elegantní baletní trikot má nabírání na prsou i na zádech, kde je hluboký výstřih. Trikot bez rukávů má výstřih do V v přední i zadní části. Zadní část je o něco nižší, což dává modelu lepší vzhled. Materiál se skládá z pružného a obzvláště velmi vzdušného materiálu supplex, který je ideální během baletu nebo jiných sportů. Použitý materiál dobře saje pot proto je vhodný na zátěžové taneční i gymnastické tréninky.

Materiál:100% supplex

 Pokyny pro péči o výrobek: perte na 30 stupňů (jemné, nebo ruční praní)

velikosti papillon

Made in EU

Papillon Original Dancewear
Historie značky Papillon začíná v padesátých letech minulého století, kdy rodina z Amsterdamu měla obchod s kůží. Při návštěvě obchodu v Londýně uviděli pár baletních bot a tak vznikla myšlenka na výrobu kožených baletních bot pod názvem „Le Papillon“, který vyjadřuje půvab a tradici francouzského baletního světa.

Houpající se sedmdesátá léta
V sedmdesátých letech Papillon není jen přítomen v baletním světě, ale expanduje do taneční scény.

Přicházejí dny, kdy jsou oblíbené filmy jako Horečka sobotní noci, Grease, Flashdance a showballett. Tanec je také stále populárnější  v televizních pořadech, jako je TopPop. Je to dynamické období pro taneční scénu a stále více lidí si zamilovalo tanec.

V devadesátých letech se Papillon rozšiřuje do sportovní scény. Sporty, jako je fitness, jóga a aerobik, mají mnoho podobností s tancem, a proto je Papillon stále více vidět v fitness centrech.

Sportovní i tanční kolekce mají jedno společné, to že je  rozhodující kvalita a 100% pohodlí.
Nové je, že jméno se změnilo z Le Papillon na jednoduše Papillon. Jméno, které je srozumitelnější a lépe symbolizuje zameření celé značky.

Nové tisíciletí
INSPIRUJÍCÍ ČASY
V této chvíli opět žijeme v inspirativní době, ve světě tance. Televizní pořady, jako "So You Think You Can Dance a Let’s Dance jsou obrovskou podporu. Tanec a sport je IN.