Neohodnoceno

Tendo

Skladem (3 ks)
Kód: 27117-201
Značka: Rucanor
269 Kč –14 % 229 Kč
Kategorie: Bandáže a neopreny
Záruka: 2 roky
Tendo
269 Kč –14 %

1 x kolenní bandáž. 3 mm neopren s froté materiálem uvnitř. Antibakteriální ochrana. 80% gumová pěna / 10% bavlna / 10% nylon.

Bandáž TENDO uvolňuje tlak na šlachy v místě upevnění a ovlivňuje způsob, jakým se pohybuje čéška.
Používá se při zranění úrazu čéšky, zranění kolene, zánětech šlach kolem kolene.

péče: jemné ruční praní na 30 stupňů

made in China

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.