Neohodnoceno

Stopwatch 12 stopky

Stopwatch 13 jsou polo-profesionální stopky

Skladem (>5 ks)
Kód: 28944
Značka: Rucanor
559 Kč –19 % 449 Kč
Kategorie: Stopky
Záruka: 2 roky
Stopwatch 12 stopky
559 Kč –19 %

Stopwatch 13 jsou polo-profesionální stopky s :
- pamětí na 100 kol a jednotlivé úseky
- přesnost 1/100 sec.
- dvouřádkový velký displej
- datum a hodiny s možností nastavení 12/24
- Denní budík
- zvukové znamení každou hodinu
- voděodpudivá konstrukce
- šňůrka na krk

made in Eu

 

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.