Neohodnoceno

Step profi II

Skladem (3 ks)
Kód: 26996
Značka: Rucanor
769 Kč –9 % 699 Kč
Kategorie: Fitness
Záruka: 2 roky
Step profi II
769 Kč –9 %

Step Profi II je vyrobený z tvrzeného plastu a má protiskluzovou úpravou. Díky dvěma výškově nastavitelným pozicím (10 cm a 15 cm) můžete nastavit obtížnost při provádění cviků. Protiskluzová úprava stepru zajišťuje vysokou stabilitu během cvičení. Step aerobik je velice populární forma aerobního cvičení. Jedná se o trénink, kdy vystupujete na step a sestupujete zpět na podložku.

Popis:

  • protiskluzová úprava nohou pro vyšší stabilitu
  • tlumení nárazů díky odpružení
  • dvě nastavitelné výšky stepu (10 a 15 cm)
  • materiál: tvrzený plast, 90% polyetylen /10% ABS
  • rozměry: délka 68 cm x šířka 29 cm x výška 10/15 cm
  • hmotnost: 2,4 kg
  • nosnost: 200 kg

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.