Neohodnoceno

Speed set

Set na hru speed-minton obsahuje 2 x hliníkovou raketu a 2x míček. To vše zabaleno v obalu na zip.

Skladem (1 ks)
Kód: 28740
Značka: Rucanor
1 499 Kč –66 % 499 Kč
Kategorie: Raketové sporty
Záruka: 2 roky
Speed set
Novinka
1 499 Kč –66 %

Set na hru speed-minton obsahuje 2 x hliníkovou raketu a 2x míček. To vše zabaleno v obalu na zip.

Speedminton je rychlý raketový sport podobný badmintonu, ale hraje se s několika odlišnými pravidly a vybavením. Často se hraje venku a nepotřebuje síť, takže je trochu univerzálnější co se týče místa, kde se dá hrát. Hra spočívá v odpalu míčku, nazývaného "speeder", sem a tam pomocí speciálně navržených raket. Cílem je získat body tím, že dopravíte speeder do hřiště soupeře.

Jedním z hlavních rozdílů mezi speedmintonem a badmintonem je samotný speeder. Speedmintonové speedery jsou těžší a odolnější vůči větru než tradiční badmintonové míčky, což umožňuje rychlejší a stabilnější let i při větrných podmínkách.

Speedminton se dá hrát v singlu nebo ve čtyřech, a jako badminton, může být hrán jak rekreačně, tak soutěžně. Je to skvělý způsob, jak si užít venkovní rekreaci a získat nějaký pohyb.

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.