Neohodnoceno

Single circle case

Box se 100 míčky na stolní tenis o průměru 40mm s jedním švem.

Skladem (1 ks)
Kód: 27610
Značka: Rucanor
1 039 Kč –3 % 999 Kč
Kategorie: Raketové sporty
Záruka: 2 roky
Single circle case
1 039 Kč –3 %

Box se 100 míčky na stolní tenis o průměru 40mm s jedním švem.

Míčky na stolní tenis s označením "single circle" se od ostatních míčků liší tím, že na nich není viditelný žádný druhý kroužek, který se nachází na většině míčků pro stolní tenis. Jsou tedy pouze s jedním švem.  Oficiální velikost 40 mm. baleno v průhledném boxu na zip. Snadné na uskladnění a přenášení.

made in China

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.