Neohodnoceno

Shoe clip light

Skladem (>5 ks)
Kód: 28939
Značka: Rucanor
459 Kč –78 % 99 Kč
Kategorie: Běhání
Záruka: 2 roky
Shoe clip light
459 Kč –78 %

Světlo na obuv se svítícím, nebo blikajícím pruhem pro zvýšení viditelnosti. Lehce se instaluje na jakoukoliv botu pouze roztažením a nasazením na patu. Při běhu, nebo chůzi, umocňuje blikání pohyb nohy a tím je zajištěna výraznější viditelnost.

  • Součástí produktu je baterie CR2032
  • možnost blikání nebo svícení
  • Jednoduché nasazení na obuv
  • LED technologie
  • vodě odolné

Bezpečnostní světla při běhání jsou speciální světla, která jsou určena pro běžce, aby byli viditelní pro ostatní na silnici, nebo v tmavém prostředí. Tyto světla se obvykle umisťují na těle, nebo na oblečení běžce a jsou vybaveny reflexními prvky, aby byli viditelní i z dálky. Použití bezpečnostních světel při běhání je doporučeno pro běžce, kteří běhají po silnici nebo v tmavém prostředí, aby byli viditelní pro řidiče a ostatní účastníky silničního provozu a zvýšili tak svou bezpečnost..

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.