Neohodnoceno

Samsung wallet

Lehké sportovní neoprenové pouzdro 14,5cm x 8cm

Skladem (>5 ks)
Kód: 29398
Značka: Rucanor
249 Kč –60 % 99 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Samsung wallet
Výprodej
249 Kč –60 %

Lehké sportovní neoprenové pouzdro na telefon. Připevnění na ruku pomocí suchého zipu.
Vyrobeno z 0,25 PVC a 2 mm neoprenu.
Rozměr pouzdra pro telefon je 14,5 x 8 cm.

péče: očistěte vlhkým hadříkem

made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.