Neohodnoceno

Rosetta

Taška Rosetta o velikosti 25 x 50x 25. Má uzavíratelný hlavní prostor zipem, plus 2x boční kapsy. Malá kapsička na drobnosti uvnitř hlavního prostoru tašky. Nastavitelný popruh přes rameno. 

Skladem (4 ks)
Kód: 14706-04
Značka: Rucanor
599 Kč
Kategorie: Tašky
Záruka: 2 roky

Taška Rosetta -

prostorná sportovní taška pro muže splní požadavky pro trénink i cestování. Odolný materiál minimalizuje riziko prodření dna i boků tašky. 

Parametry:
Hlavní prostorná kapsa na zip s vnitřní dokladovou kapsou
Boční kapsa na zip s odvětráváním 
Boční kapsa se síťovinou
Přední kapsa se zipem
Dvojitá rukojeť pro snadné nošení v ruce
Pevný, nastavitelný ramenní popruh
Poutko pro možnost upevnění dalších věcí k přepravě
Velikost: 25x50x25

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.