Neohodnoceno

Roll bag balerina taška

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 18PK9910
Značka: Papillon
399 Kč –7 % 369 Kč
Kategorie: Papillon
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
18pk9910 500 roll bag ballerina girls
Novinka
399 Kč –7 %

Taška pro dívky. Na přední straně tašky  jsou vytištěny baletky a celá taška je orámován třpytícím se obšitím. Zipy jsou také pěkně zakončeny hvězdou! Rozměry tohoto batohu: 30x25x10 cm. Stavitelný popruh přes rameno. 

Materiál: nylon 100%

Uzavírání na zip, rozměry 30 x 20 x 20 cm.

made in EU

Papillon Original Dancewear
Historie značky Papillon začíná v padesátých letech minulého století, kdy rodina z Amsterdamu měla obchod s kůží. Při návštěvě obchodu v Londýně uviděli pár baletních bot a tak vznikla myšlenka na výrobu kožených baletních bot pod názvem „Le Papillon“, který vyjadřuje půvab a tradici francouzského baletního světa.

Houpající se sedmdesátá léta
V sedmdesátých letech Papillon není jen přítomen v baletním světě, ale expanduje do taneční scény.

Přicházejí dny, kdy jsou oblíbené filmy jako Horečka sobotní noci, Grease, Flashdance a showballett. Tanec je také stále populárnější  v televizních pořadech, jako je TopPop. Je to dynamické období pro taneční scénu a stále více lidí si zamilovalo tanec.

V devadesátých letech se Papillon rozšiřuje do sportovní scény. Sporty, jako je fitness, jóga a aerobik, mají mnoho podobností s tancem, a proto je Papillon stále více vidět v fitness centrech.

Sportovní i tanční kolekce mají jedno společné, to že je  rozhodující kvalita a 100% pohodlí.
Nové je, že jméno se změnilo z Le Papillon na jednoduše Papillon. Jméno, které je srozumitelnější a lépe symbolizuje zameření celé značky.

Nové tisíciletí
INSPIRUJÍCÍ ČASY
V této chvíli opět žijeme v inspirativní době, ve světě tance. Televizní pořady, jako "So You Think You Can Dance a Let’s Dance jsou obrovskou podporu. Tanec a sport je IN.