Neohodnoceno

Punčochové kalhoty mikrovlákno-černá

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: PA6010-900/XS PA6010-900/S PA6010-900/M PA6010-900/L PA6010-900/XL Zvolte variantu
Značka: Papillon
206 Kč
Kategorie: Balet, gymnastika
Záruka: 2 roky

Punčochové kalhoty mají vysoký pas a jsou speciálně vyvinuté pro balet, proto vydrží dlouhou dobu a poskytují hodně svobody v pohybu.

XS:152-158 cm (výška postavy)

S:158-164 cm

M: 164-170 cm

L: 170-176 cm

XL: 176-182 cm

Materiál: 100% mikrovlákno

Made in  Eu

Papillon Original Dancewear
Historie značky Papillon začíná v padesátých letech minulého století, kdy rodina z Amsterdamu měla obchod s kůží. Při návštěvě obchodu v Londýně uviděli pár baletních bot a tak vznikla myšlenka na výrobu kožených baletních bot pod názvem „Le Papillon“, který vyjadřuje půvab a tradici francouzského baletního světa.

Houpající se sedmdesátá léta
V sedmdesátých letech Papillon není jen přítomen v baletním světě, ale expanduje do taneční scény.

Přicházejí dny, kdy jsou oblíbené filmy jako Horečka sobotní noci, Grease, Flashdance a showballett. Tanec je také stále populárnější  v televizních pořadech, jako je TopPop. Je to dynamické období pro taneční scénu a stále více lidí si zamilovalo tanec.

V devadesátých letech se Papillon rozšiřuje do sportovní scény. Sporty, jako je fitness, jóga a aerobik, mají mnoho podobností s tancem, a proto je Papillon stále více vidět v fitness centrech.

Sportovní i tanční kolekce mají jedno společné, to že je  rozhodující kvalita a 100% pohodlí.
Nové je, že jméno se změnilo z Le Papillon na jednoduše Papillon. Jméno, které je srozumitelnější a lépe symbolizuje zameření celé značky.

Nové tisíciletí
INSPIRUJÍCÍ ČASY
V této chvíli opět žijeme v inspirativní době, ve světě tance. Televizní pořady, jako "So You Think You Can Dance a Let’s Dance jsou obrovskou podporu. Tanec a sport je IN.