Neohodnoceno

Match 250 badminton set

Skladem (>5 ks)
Kód: 28746
Značka: Rucanor
659 Kč –16 % 549 Kč
Kategorie: Raketové sporty
Záruka: 2 roky
Match 250 badminton set
659 Kč –16 %

Zahrajte si badminton na pláži, v parku, nebo na zahradě.

 

Sada na badminton MACH 250 obsahuje:

 

  • 2x raketa
  • 1x síť
  • 2x košíček s korkovou hlavou
  • 2x teleskopické tyče (délka cca 160cm)
  • 4x vypínací kolík a provázek
  • polyesterová taška

 

Badminton je rychlá a fyzicky náročná hra, ve které hráči používají rakety a košíček k tomu, aby se snažili vyhrát bod tím, že umístí košíček na zem na stranu soupeře. Hra se hraje na malém kurtu s sítí uprostřed. Může být hrána jednotlivě, nebo ve dvojicích.

Made in China

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.