Neohodnoceno

Linesman flagset praporky

Skladem (>5 ks)
Kód: 27309
Značka: Rucanor
629 Kč –12 % 549 Kč
Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Linesman flagset praporky
629 Kč –12 %

2 kusy nylonových vlajek (praporků) s kostkovaným designem oranžová/žlutá, a PVC trubka s pěnovou násadou.

 

Fotbalové praporky se používají rozhodčími k signalizaci různých situací během fotbalového zápasu. Použití se liší podle země a ligy, ale obecně se používají následujícím způsobem:

  1. Přerušení hry: Rozhodčí vytáhne praporek a signalizuje, že hra byla přerušena.

  2. Faul: Rozhodčí vytáhne praporek a signalizuje, že byl udělen faul.

  3. Ofsajd: Rozhodčí vytáhne praporek a signalizuje, že hráč byl v ofsajdu.

  4. Penalty: Rozhodčí vytáhne praporek a signalizuje penaltu.

made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.