Neohodnoceno

Lien batoh

Batoh na turistiku. Hodně úložných prostor a kapes na zipy a přezky  

rozměry 55 x 35 x 20

Skladem (2 ks)
Kód: 14287-02
Značka: Rucanor
599 Kč –41 % 349 Kč
Kategorie: Batohy
Záruka: 2 roky
Clipped image 20240507 113552
599 Kč –41 %

Batoh na turistiku. Hodně úložných prostor a kapes na zipy a přezky  

rozměry 55 x 35 x 20

- hlavní kapsa na zip

- odvětrávání na zádech

- vypolstrované popruhy na ramena  a záda

-  materiál polyester

-  vyrobeno v číně

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.