Neohodnoceno

Koňská mast sport chladivá

Koňská Mast® Sport chladivá

Efektivní regenerace po sportování

Obsahuje hořčíkový komplex pro snížení rizika svalových křečí.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1013-01
Značka: Herbamedicus
189 Kč
mast
Novinka

Koňská Mast® Sport chladivá

Efektivní regenerace po sportování

Obsahuje hořčíkový komplex pro snížení rizika svalových křečí.

Bylinný balzám vyvinutý speciálně pro potřeby aktivních sportovců. Chladivý účinek přispívá k důkladnému uvolnění svalů, navozuje pocit relaxace a přispívá k rychlejší regeneraci. Kromě extraktů z 25 druhů bylin obsahuje i komplex hořčíku s extrakty z leknínu a lotosu, což napomáhá prevenci svalových křečí.

Dopřejte svému tělu čas na regeneraci a naberte sílu před dalším výkonem. Masáž Koňskou Mastí® může uvolnit svaly a klouby a pomoci hlavně po zvýšené tělesné námaze.

Způsob použití: Po sportovním výkonu, nejlépe po umytí, naneste přiměřené množství balzámu na svalové partie a lehce vmasírujte.

Upozornění: Určeno pouze pro zevní použití. Zabraňte kontaktu s očima, sliznicemi a poraněnou kůží. Při použití v oblasti křečových žil nemasírujte, ale pouze zlehka potírejte! Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívat pro děti do 3 let. Uchovávejte v suchém prostředí a při pokojové teplotě. Vzácně se může vyskytnout alergická reakce na některou z bio-aktivních složek přípravku. V takovém případě je nutné přerušit aplikaci a při přetrvávajících potížích vyhledat lékaře.

Složení: Kostival lékařský, Jalovec obecný, Kaštan koňský, Arnika horská, Borovice lesní, Jedle bělokorá, Kosodřevina, Borůvka, Eukalypt, Černý rybíz, Kafr, Měsíček lékařský, Heřmánek pravý, Šišák bajkalský, Tymián obecný, Máta peprná, Levandule lékařská, Vřes obecný, Třapatka nachová, Citrónový extrakt, Grepový extrakt, Řepík lékařský, Rozmarýna lékařská, Rdesno hadí kořen, Ginkgo biloba

 

  • Všechny produkty SwissMedicus jsou vyráběny na základě dlouholetých zkušeností odborníků, kteří se zabývají fytoterapií. Jejich základem jsou generacemi osvědčené poznatky o působení bylinných a rostlinných extraktů, silic či olejů.
  • V recepturách SwissMedicus se spojuje léčivá síla bylin s nejmodernějšími technologiemi jejich zpracování. Výsledkem jsou účinné přírodní produkty bez vedlejších účinků, které jsou často typické při používání syntetických chemických látek.
  • Vyvážený obsah účinných rostlinných látek v produktech SwissMedicus zaručuje široký a silný účinek. Bylinné extrakty a rostlinné silice mají prvotřídní kvalitu a jsou dodávány renomovanými smluvními dodavateli. Kvalita extraktů a silic je průběžně testována, čímž je zajištěn standardizovaný obsah účinných látek. 
  • Produkty SwissMedicus jsou vyráběny zásadně výrobními procesy s certifikáty ISO 9001: 2016 (Quality Management) a ISO 22716: 2008 (GMP), pravidelné prověřování TÜV SÜD.