Neohodnoceno

Hot cold pack

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 27249-301
Značka: Rucanor
229 Kč –13 % 199 Kč
Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
Hot cold pack
229 Kč –13 %

Znovupoužitelný hřejivý/chladivý balíček. Chladný balíček předchází otokům při zranění či je zmenšuje. Teplý balíček uvolňuje svalovou bolest a stimuluje cirkulaci krve.

 

  1. Uložte studený sáček v mrazničce, nebo jiném chladném místě před použitím.
  2. Poté, co je sáček studený, zabalte ho do ručníku, nebo látky a aplikujte na bolavé místo na 15-20 minut několikrát denně, podle potřeby.
  3. Neaplikujte studený sáček přímo na kůži, může způsobit omrzliny.
  4. Důležité je, aby studená terapie nebyla používána po dlouhou dobu a není vhodná pro lidi s určitými zdravotními stavy, jako je například Raynaudova choroba, nebo chladová alergie. Před použitím jakéhokoli nového produktu na úlevu od bolesti se vždy poraďte s lékařem.

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.