Neohodnoceno

Helma Livall BH60SE NEO

Chytrá helma Livall BH60SE Neo – Chytrá cyklistická přilba s Bluetooth Reproduktorem, LED Osvětlení, Snímač pádu, SOS Upozornění, Intercom
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Vyprodáno
Kód: 2703/55-61
Značka: Livall
4 999 Kč –30 % 3 499 Kč
Kategorie: Livall helmy
Záruka: 2 roky
Smart prilba Livall BH60SE Neo BT LED SOS
Novinka
4 999 Kč –30 %
Oblíbená verze Smart helmy Livall BH60SE dočkala nástupce, modelu BH60SE Neo, který je vybaven řadou dalších chytrých funkcí. Oproti předchůdci u modelu BH60SE Neo najdeme navíc funkce jako stav baterie, výstražné světlo STOP, automatické vypnutí, alarm proti ztrátě, nebo aktivaci hlasového asistenta v telefonu.
Díky Bluetooth stereo reproduktorům a větruodolnému mikrofonu můžete BH60SE Neo během cyklistické výpravy používat pro bezpečné telefonování, poslech hudby, nebo GPS navigaci, a to vše při zachování důležitého zvukového kontaktu s okolím.
 
Vytvořte skupinu účastníků v aplikaci Livall Riding a pozvěte své přátele na společný výlet na kole . Komunikujte s nimi díky funkci intercomu , kterou aktivujete jedním stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači na řidítkách . 
 
 Smart Helma Livall BH60SE Neo je vybavena velmi dobře viditelnými LED světly, která skvěle upozorňují ostatní na vaši přítomnost v silničním provozu, čímž výrazně zlepšují vaši bezpečnost.
 
Helma Livall BH60SE Neo je vybavena akcelerometrem, který v případě významného zpomalení vaší jízdy automaticky rozsvítí červené světlo v zadní části helmy. 
 
Pokud vestavěný senzor Livall BH60SE Neo detekuje pád, zabezpečovací systém aplikace Livall automaticky odešle SMS notifikaci o události na definovaný kontakt. Zpráva bude obsahovat informace o vaší GPS poloze. V případě nebezpečí stiskněte a podržte na 5 sekund červené tlačítko na dálkovém ovladači. Aplikace Livall automaticky odešle na předem definovaný kontakt SMS notifikaci – SOS upozornění. Stejně jako u senzoru pádu bude zpráva obsahovat vaši GPS polohu.
 
Pokud kvůli nepozornosti někde necháte helmu Livall BH60SE Neo aplikace vás nenechá ji zapomenout! Po oddálení telefonu od helmy na vzdálenost cca 15m a ztrátě spojení začne telefon vydávat zvukové signály a v aplikaci zobrazit výzvy o ztrátě spojení s helmou.
Pro zaručení optimálního výkonu a výdrže baterie je helma Livall BH60SE Neo vybavena automatickým systémem vypnutí. Pokud necháte helmu v klidu asi 20 minut, automaticky vypne a šetří energii baterie.
Hlavní vlastnosti:
➡ LED osvětlení:
  • Zadní světlo
  • Směrová světla
  • STOP světlo (nové)
➡ Bluetooth hands-free
➡ interkom
➡ Podpora hlasového asistenta
➡ Hlasová navigace
➡ Snímač pádu
➡ SOS upozornění
➡ Automatické vypnutí (nové)
➡ Alarm při ztrátě (nové)
➡ Stav baterie (nové)
 
Technické parametry:
➡ Bluetooth: BLE 4.2 + BT 4.2
➡ Hmotnost: 280 g
➡ Počet větracích otvorů: 24
➡ Převodník zrychlení: 3-osý
➡ Normy: EN1078/CPSC1203/AS/NZS2063/CE/FCC/C-Tick/BQB/ROHS/NCC
➡ Napětí: 5V DC, 0,5A
➡ Kapacita baterie: 450mAh / 3,7V
➡ Pracovní doba na jedno nabití:
  • Až 10 hodin světla
  • Cca 3-6h světlo + poslech hudby (telefonní hovory)
 
➡ Dálkové ovládání na řidítka
➡ Magnetický nabíjecí USB kabel
➡ Uživatelská příručka

Tradiční přilby vás chrání pouze v případě nárazu. Dnešní cyklista si zaslouží chytřejší přilbu s aktivní ochranou, která pomáhá předcházet nehodám dříve, než k nim dojde.

Proto se společnost LIVALL před sedmi lety rozhodla navrhnout dokonalou chytrou přilbu. S výstražnými LED světly a technologií SOS upozornění.