Neohodnoceno

Full face maska na potápění

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 30450-S-M 30450-L-XL Zvolte variantu
Značka: Rucanor
999 Kč –50 % 499 Kč
Kategorie: Potápění
Záruka: 2 roky
Full face maska na potápění
Novinka Tip
999 Kč –50 %

Poznejte bohatý podmořský život - sledujte fascinující podmořský svět s maskou Rucanor s plnohodnotným šnorchlem. Snadno se dýchá ústy i nosem a zároveň můžete obdivovat všechny krásné korálové útesy a různé druhy ryb.

Obruba z PVC a elastický pásek navíc zajišťují dokonalé přizpůsobení a pohodlí při každé cestě pod vodou.

2722-rucanor-full-face-mask-ii
Žádné zamlžení a žádné pronikání vody - díky dlouhému šnorchlovacímu tubusu a inovativní technologii dry top této potápěčské masky se nemusíte obávat, že by se do masky dostala voda. 


Součástí je také náhradní vzduchový ventil a přídavný gumový kroužek.

 

30450-999-full-face-mask-ii (4)

made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.