Neohodnoceno

Emperor 250 squash raketa

Hliníková/grafitová (uhlíková) raketa na squash se strunou Duraspin. Vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé.

Skladem (2 ks)
Kód: 13138
Značka: Rucanor
955 Kč –64 % 339 Kč
Kategorie: Raketové sporty
Záruka: 2 roky
Emperor 250 squash raketa
Výprodej
955 Kč –64 %

Hliníková/grafitová (uhlíková) raketa na squash se strunou Duraspin. Vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé. Hliník je odolnější materiál a vydrží více při kontaktech se zdí, grafit dodává lehkost a ovladatelnost. Úplně nová bílá omotávka, která se při zátěži nedrolí. Délka 68,5cm. 3/4 PVC obal.

  • hliníkový/grafit rám
  • výplet strunou Duraspin
  • bílá nová polyuretanová omotávka
  • délka 68,5cm
  • 3/4 PVC obal

 

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.