Neohodnoceno

Dámská taška

Skladem (3 ks)
Kód: 16PA9955-900
Značka: Papillon
767 Kč –41 % 449 Kč
Kategorie: Značky
Záruka: 2 roky
Dámská taška
767 Kč –41 %

Krásná prošívaná sportovní taška ideální pro jógu, do tělocvičny nebo taneční školy. Se samostatnými pásky, které drží vaši jóga podložku. Má spoustu úložného prostoru, kam se vejde vše, co potřebujete k Vašemu sportovnímu výkonu.

Materiál:100% Polyamid

péče: lze prát v pračce na ruční praní

Made in EU

Papillon Original Dancewear
Historie značky Papillon začíná v padesátých letech minulého století, kdy rodina z Amsterdamu měla obchod s kůží. Při návštěvě obchodu v Londýně uviděli pár baletních bot a tak vznikla myšlenka na výrobu kožených baletních bot pod názvem „Le Papillon“, který vyjadřuje půvab a tradici francouzského baletního světa.

Houpající se sedmdesátá léta
V sedmdesátých letech Papillon není jen přítomen v baletním světě, ale expanduje do taneční scény.

Přicházejí dny, kdy jsou oblíbené filmy jako Horečka sobotní noci, Grease, Flashdance a showballett. Tanec je také stále populárnější  v televizních pořadech, jako je TopPop. Je to dynamické období pro taneční scénu a stále více lidí si zamilovalo tanec.

V devadesátých letech se Papillon rozšiřuje do sportovní scény. Sporty, jako je fitness, jóga a aerobik, mají mnoho podobností s tancem, a proto je Papillon stále více vidět v fitness centrech.

Sportovní i tanční kolekce mají jedno společné, to že je  rozhodující kvalita a 100% pohodlí.
Nové je, že jméno se změnilo z Le Papillon na jednoduše Papillon. Jméno, které je srozumitelnější a lépe symbolizuje zameření celé značky.

Nové tisíciletí
INSPIRUJÍCÍ ČASY
V této chvíli opět žijeme v inspirativní době, ve světě tance. Televizní pořady, jako "So You Think You Can Dance a Let’s Dance jsou obrovskou podporu. Tanec a sport je IN.