Neohodnoceno

Dámská sportovně elegantní taška

Na dotaz
Kód: 835PA9985
Značka: Papillon
1 199 Kč –25 % 899 Kč
Kategorie: Ženy
Záruka: 2 roky
Dámská sportovně elegantní taška
1 199 Kč –25 %

Luxusně provedená velká sportovní dámská taška, vhodná jak na balet tak na fitness, nebo jógu. V závislosti na intenzitě světla je taška černá až tmavě hnědá.   vyrobena z lehce lesklé látky s černým lakem vyztužené boky tašky vnitřní kapsa se zipem vnější kapsa se zipem s extra popruhem přes rameno Rozměry jsou 57 cm délka, 40 cm výška, 24 cm hloubka.

Materiál: syntetic leather

Made in EU

Papillon Original Dancewear
Historie značky Papillon začíná v padesátých letech minulého století, kdy rodina z Amsterdamu měla obchod s kůží. Při návštěvě obchodu v Londýně uviděli pár baletních bot a tak vznikla myšlenka na výrobu kožených baletních bot pod názvem „Le Papillon“, který vyjadřuje půvab a tradici francouzského baletního světa.

Houpající se sedmdesátá léta
V sedmdesátých letech Papillon není jen přítomen v baletním světě, ale expanduje do taneční scény.

Přicházejí dny, kdy jsou oblíbené filmy jako Horečka sobotní noci, Grease, Flashdance a showballett. Tanec je také stále populárnější  v televizních pořadech, jako je TopPop. Je to dynamické období pro taneční scénu a stále více lidí si zamilovalo tanec.

V devadesátých letech se Papillon rozšiřuje do sportovní scény. Sporty, jako je fitness, jóga a aerobik, mají mnoho podobností s tancem, a proto je Papillon stále více vidět v fitness centrech.

Sportovní i tanční kolekce mají jedno společné, to že je  rozhodující kvalita a 100% pohodlí.
Nové je, že jméno se změnilo z Le Papillon na jednoduše Papillon. Jméno, které je srozumitelnější a lépe symbolizuje zameření celé značky.

Nové tisíciletí
INSPIRUJÍCÍ ČASY
V této chvíli opět žijeme v inspirativní době, ve světě tance. Televizní pořady, jako "So You Think You Can Dance a Let’s Dance jsou obrovskou podporu. Tanec a sport je IN.