Neohodnoceno

Boxing bandage boxerská bandáž

Skladem (>5 ks)
Kód: 29379
Značka: Rucanor
239 Kč –37 % 149 Kč
Kategorie: Bojová umění
Záruka: 2 roky
Boxing bandage boxerská bandáž
239 Kč –37 %

Pár boxerských bandáží pro zpevnění o ochranu Vašich rukou při bojových sportech

  • 2 kusy v balení
  • vyrobeno z 85% bavlny a 15% lycra
  • velikost 450 x 5 cm
  • pouze černá barva

Made in EU

 

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.