Neohodnoceno

Bottle carrier 10 nosič lahví

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 27301
Značka: Rucanor
809 Kč –13 % 699 Kč
Kategorie: Lahve
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
Bottle carrier 10 nosič lahví
809 Kč –13 %

Bottle carrier 10 je nosič lahví, který pojme až 10 kusů lahví. Je vyroben z velice odolného plastu a používá se hlavně u týmových sportů.

materiál: polypropylen

 

Made in EU

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.