Neohodnoceno

Baletní návleky 65cm

Taneční návleky 65 cm dlouhé

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Na dotaz
Kód: PK7071-500
Značka: Papillon
299 Kč –23 % 229 Kč
Kategorie: Dívky
Záruka: 2 roky
Baletní návleky 65cm
299 Kč –23 %

Velmi pohodlné a teplé baletní návleky jsou vyrobené z úpletu s otvorem na patu. Použití na zahřátí svalů před tréninkem i po něm. Jsou i moderním doplňkem při tanci .

Délka je 65cm.

Materiál: 90% acryl, 10%elastan

 

Made in  EU

Papillon Original Dancewear
Historie značky Papillon začíná v padesátých letech minulého století, kdy rodina z Amsterdamu měla obchod s kůží. Při návštěvě obchodu v Londýně uviděli pár baletních bot a tak vznikla myšlenka na výrobu kožených baletních bot pod názvem „Le Papillon“, který vyjadřuje půvab a tradici francouzského baletního světa.

Houpající se sedmdesátá léta
V sedmdesátých letech Papillon není jen přítomen v baletním světě, ale expanduje do taneční scény.

Přicházejí dny, kdy jsou oblíbené filmy jako Horečka sobotní noci, Grease, Flashdance a showballett. Tanec je také stále populárnější  v televizních pořadech, jako je TopPop. Je to dynamické období pro taneční scénu a stále více lidí si zamilovalo tanec.

V devadesátých letech se Papillon rozšiřuje do sportovní scény. Sporty, jako je fitness, jóga a aerobik, mají mnoho podobností s tancem, a proto je Papillon stále více vidět v fitness centrech.

Sportovní i tanční kolekce mají jedno společné, to že je  rozhodující kvalita a 100% pohodlí.
Nové je, že jméno se změnilo z Le Papillon na jednoduše Papillon. Jméno, které je srozumitelnější a lépe symbolizuje zameření celé značky.

Nové tisíciletí
INSPIRUJÍCÍ ČASY
V této chvíli opět žijeme v inspirativní době, ve světě tance. Televizní pořady, jako "So You Think You Can Dance a Let’s Dance jsou obrovskou podporu. Tanec a sport je IN.