Neohodnoceno

Balance board balanční deska

Skladem (2 ks)
Kód: 27290
Značka: Rucanor
439 Kč –21 % 349 Kč
Kategorie: Fitness
Záruka: 2 roky
Balance board balanční deska
439 Kč –21 %

Balanční deska Rucanor Balance Board je určená pro zlepšení motoriky, stabilizace a celkové zlepšení koordinačních schopností částí nebo celého těla. Vyvažovací pohyb je skvělý způsob jak posilovat a snížit tělesnou váhu. Pomáhá začátečníkům a dětem zlepšit pohyblivost, pružnost těla a slouží i k posilování svalových partií. Balanční podložka může také napomoci odstranění problémů s páteří a bolesti kloubů.

  1. Umístěte desku na rovnou a stabilní plochu, jako je například podlaha, nebo fitness podložka, která neklouže.

  2. Postavte se na desce a udržujte rovnováhu. Můžete začít s nohama po stranách desky a postupně se dostávat do různých pozic.

  3. Zatáhněte břicho a udržujte rovnováhu. Udržujte ramena rovně a hlavu přímo.

  4. Snažte se udržet rovnováhu po dobu několika sekund nebo minut. Jak se zlepšujete, zvyšujte čas, nebo začněte provádět pohyby.

  5. Pracujte s odporem pomocí odporového pásu, nebo cvičte za pomoci činek, abyste zlepšili sílu a rovnováhu.

  6. Dbejte na správnou formu cvičení a pokud cítíte bolest, nebo nepohodlí, cvičení okamžitě přerušte.

  7. Cvičte pod dohledem profesionálního trenéra nebo si zkontrolujte formu cvičení pomocí videí, nebo instruktážních obrázků.

 

- Průměr 40 cm. Výška 8 cm.

 

Holandská firma Rucanor byla založena v roce 1956 a soustřeďovala se na výrobu plátěných sportovních bot. Postupem času se sortiment pro aktivní sporty rozšiřoval a v osmdesátých letech se započala nová éra, v níž Rucanor vstoupil na trh sportovního textilu. Nejprve to byly kolekce pro tenis a týmové sporty, ve druhé polovině osmdesátých let přibyla kolekce pro sporty zimní.

V současné době je sortiment této značky velice široký. Každoročně jsou zákazníkům nabízeny dámské, pánské i dětské kolekce LÉTO a ZIMA pro aktivní sport i volný čas (textil, obuv a tašky). Dalšími kolekcemi jsou dětská Back To School a vybavení pro sport NOS, která obsahuje několik set různých artiklů od píšťalek přes míče, chrániče, vybavení pro raketové sporty, oblečení, protetické pomůcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, sportovní spodní prádlo atd. Jde o kompletní vybavení aktivních i rekreačních sportovců.

Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály. Rucanor takto vytváří kolekce pro nejširší spotřebitelskou veřejnost.